תקנון ותנאי שימוש

תנאים

ברוכים הבאים אל קמגרה ישראל – תנאים והגבלות אלה מתארים את הכללים והתקנות לשימוש באתר האינטרנט שלנו. על ידי גישה לאתר זה, אנו מניחים שאתה מקבל את התנאים וההגבלות הללו במלואם. 

 1. הטרמינולוגיה הבאה חלה על תנאים והגבלות אלה, הצהרת פרטיות והודעת כתב ויתור והסכמים כלשהם או כולם: "משתמש", "אתה" ו"שלך" מתייחס אליך, האדם הנכנס לאתר זה ומקבל את התנאים וההגבלות של החברה . "החברה", "עצמנו", "אנחנו", "שלנו" ו"אנחנו" מתייחסים לחברה שלנו. "צד", "צדדים" או "אנחנו" מתייחסים הן למשתמש והן לעצמנו, או למשתמש או לעצמנו.
 2. התוכן של אתר זה הינו למידע כללי ולשימוש בלבד. זה נתון לשינויים ללא הודעה מוקדמת.
 3. השימוש שלך בכל מידע או חומרים באתר זה הוא על אחריותך בלבד. באחריותך לוודא שכל המוצרים, השירותים או המידע הזמינים דרך אתר זה עומדים בדרישות הספציפיות שלך.
 4. אתר זה מכיל חומר בבעלותנו או ברישיון לנו. חומר זה כולל, בין היתר, את העיצוב, הפריסה, המראה, המראה והגרפיקה. העתקה אסורה אלא בהתאם להודעת זכויות היוצרים, המהווה חלק מתנאים והגבלות אלה.
 5. כל הסימנים המסחריים המשוכפלים באתר זה, שאינם רכושו של המפעילה או מורשים למפעילה, מוכרים באתר.
 6. שימוש בלתי מורשה באתר זה עלול להוביל לתביעת פיצויים ו/או להיות עבירה פלילית.
 7. מעת לעת, אתר זה עשוי לכלול גם קישורים לאתרים אחרים. קישורים אלה מסופקים לנוחיותך כדי לספק מידע נוסף. הם אינם מסמנים שאנו תומכים באתר. אין לנו אחריות לתוכן האתר/ים המקושרים.
 8. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות או להפסיק את השירותים הניתנים באתר זה ללא הודעה מוקדמת או חבות.
 9. הפרטיות שלך חשובה לנו. אנא עיין במדיניות הפרטיות שלנו לקבלת מידע על האופן שבו אנו אוספים, משתמשים ומגנים על הנתונים האישיים שלך.
 10. השימוש במערכות או תוכנות אוטומטיות, לרבות אך לא רק "בוטים", לצורך גישה או אינטראקציה עם אתר זה אסור בהחלט.
 11. אנו עושים כל מאמץ להבטיח את דיוק המידע המופיע באתר זה. עם זאת, איננו מתחייבים לשלמות, דיוק, מהימנות, התאמה או זמינות של המידע, המוצרים, השירותים או הגרפיקה הקשורה הכלול באתר לכל מטרה. כל הסתמכות שאתה נותן על מידע כזה היא על אחריותך בלבד.
 12. בשום מקרה לא נהיה אחראים לכל אובדן או נזק, לרבות וללא הגבלה, אובדן או נזק עקיף או תוצאתי, או כל אובדן או נזק כלשהו הנובע מאובדן נתונים או רווחים הנובעים או בקשר עם השימוש באתר זה.
 13. על ידי שימוש באתר זה, אתה מסכים לא לעסוק בכל פעילות בלתי חוקית או אסורה העלולה לפגוע באתר, במשתמשים או בצדדים שלישיים.
 14. אם יש לך שאלות או חששות לגבי תנאים והגבלות אלה, אנא צור קשר.